Jak to všechno začalo?

V březnu 2020, kdy začala v Česku pandemie COVID-19, nás nadchlo, že Josef Průša rozdával vytištěné obličejové štíty. Objednali jsme si od jeho firmy 3D tiskárnu (MK3S), abychom se také zapojili. Byli jsme tiskařská „mimina“, vše jsme měli nastudováno jen teoreticky. Když tiskárna dorazila ve formě „skládačky“ , čekal nás křest ohněm - poskládat si vlastní 3D tiskárnu. Po několika hodinách a všech snědených gumových medvídcích, kteří byli součástí manuálu na skládání se povedlo a po zapnutí nám tiskárna vytiskla první píšťalku.Začali jsme postupně tisknout štíty a posléze také spony na roušky. Fascinovalo nás, že od nápadu k fyzické realizaci je to téměř jen „pár“ kllknutí na počítači, pak pár hodin tisku na 3D tiskárně a najednou jsme drželi fyzickou věc v ruce. To nás motivovalo ještě víc, postupně jsme se seznamovali s dalšími možnostmi až jednoho dne přišel Ondra s tím, že by mohl jít vytisknout hudební nástroj - violoncello. A tak vznikl projekt MyCello.

Co všechno umíme 3D tiskem vyřešit?

Hudebním nástrojem to však neskončilo, naopak. Přes drobné radosti typu držáčků pro manželky jsme si uvědomovali sílu a možnosti 3D tisku ve firemní sféře.

Zejména pak v oblasti
  • konstrukce
  • vývoje
  • designu
  • architektury
Postupně jsme nacházeli a oslovovali schopné a šikovné lidi, mistry ve svých oborech. Proto máme nyní k dispozici skvělé konstruktéry, dále odborníky na fyzikální vlastnosti tiskových materiálů (filamentů), tisk, servis a také vývoj 3D tiskáren.
Pokud vás zajímá cokoliv z oblasti 3D tisku, budeme vám umět jednak odpovědět, ale také vyřešit vaše potřeby.

Potřebujete něco vytisknout na 3D tiskárně?

Máte hotový 3D model nebo ho potřebujete nejdříve vytvořit?
Máte vybrán vhodný materiál nebo potřebujete poradit s výběrem?
Díky naší tiskové farmě (několika tiskárnám) jsme schopni zpracovat i větší množství výrobků v krátkém čase.
Používáme ověřené materiály. Samozřejmostí je tisk vzorků k odsouhlasení.
Neváhejte nás kontaktovat. Čím více informací budeme mít, tím lépe budeme schopni odhadnout potřebný čas a cenu.

Stačí nás kontaktovat